2023/2024
Regionálne kolo
DĽH Dukátik
- Zlaté pásmo
- Červené jabĺčko celoštátna postupová súťaž a prehliadka hudobného folklóru detí Vidiečanova Habovka 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
TS Enlin
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Regionálne kolo · 2023/2024
- choreografia Predškoláci
TS Enlin
- Strieborné pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Regionálne kolo · 2023/2024
- choreografia Myši
TS Enlin
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Regionálne kolo · 2023/2024
- choreografia Alibaba a zbojníci
TS Enlin
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Regionálne kolo · 2023/2024
- choreografia F1
TS Enlin
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Regionálne kolo · 2023/2024
- choreografia Polárny Expres
Celoštátne kolo
TS Enlin
- Strieborné pásmo
- Festival moderného tanca Bojnice 2024 · Celoštátne kolo · 2023/2024
- choreografia Myši
TS Enlin
- Zlaté pásmo
- Festival moderného tanca Bojnice 2024 · Celoštátne kolo · 2023/2024
- choreografia F
Viktor Andrej Ťahún
- Bronzové pásmo
- Boráková prievidza 2024 súťaž v hre na bicích nástrojoch · Celoštátne kolo · 2023/2024
- hra na melodických bicích nástrojoch
Viktor Andrej Ťahún
- Zlaté pásmo
- Boráková prievidza 2024 súťaž v hre na bicích nástrojoch · Celoštátne kolo · 2023/2024
- hra na malý bubon a biciu súpravu
TS ENLIN
- 2. miesto
- Tanečná súťaž MY DANCE · Celoštátne kolo · 2023/2024
- MYŠI
Krajské kolo
DĽH Dukátik
- Bronzové pásmo
- Vidiečanova Habovka súťaž a prehliadka hudobného folklóru detí · Krajské kolo · 2023/2024
TS ENLIN
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Krajské kolo · 2023/2024
- choreografia Ali baba a zbojníci
TS ENLIN
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Krajské kolo · 2023/2024
- choreografia Polárny expres
TS ENLIN
- Zlaté pásmo
- Deň tanca 2024 súťažná prehliadka moderného a módneho tanca · Krajské kolo · 2023/2024
- choreografia F1
TS ENLIN
- Zlaté pásmo
- Deň tanca súťažná prehliadka moderného a módneho tanca 2024 · Krajské kolo · 2023/2024
- choreografia Predškoláci
2022/2023
Regionálne kolo
František Kmeť
- Zlaté pásmo
- Novobanská jar V. ročník speváckej súťaže · Regionálne kolo · 2022/2023
Sibyla Jasmina Prídavková
- Zlaté pásmo
- Novobanská jar V. ročník speváckej súťaže · Regionálne kolo · 2022/2023
Tereza Fronková
- Strieborné pásmo
- Novobanská jar V. ročník speváckej súťaže · Regionálne kolo · 2022/2023
Dominika Balkovičová
- Zlaté pásmo
- Novobanská jar V. ročník speváckej súťaže · Regionálne kolo · 2022/2023